Kolejny tydzień z koszykówką na szklanym ekranie to m.in tym razem trzy transmisje meczów Energa Basket Ligi, spotkanie Stelmetu BC Enei Zielona Góra z Chimkami Moskwa w ramach Ligi VTB oraz starcia NBA na antenach Canal +.


wtorek, 4 grudnia

14:40 nSport+: Los Angeles Lakers – Phoenix Suns
16:00 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Galatasaray (na żywo)
18:15 SportKlub: Fenerbahce – Pinar Karsiyaka (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski
23:15 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Galatasaray

środa, 5 grudnia

1:30 SportKlub: Fenerbahce – Pinar Karsiyaka
7:15 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Galatasaray
16:00 SportKlub: Turk Telekom – Tofas (na żywo)
18:15 SportKlub: Banvit – Afyon Belediyespor (na żywo)
23:15 SportKlub: Turk Telekom – Tofas

czwartek, 6 grudnia

1:30 SportKlub: Banvit – Afyon Belediyespor
3:45 SportKlub: Buyuksehir Belediye Basketbol – Istanbul BBSK
7:15 SportKlub: Turk Telekom – Tofas
17:30 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra
20:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Bahcesehir Koleji

piątek, 7 grudnia

3:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Bahcesehir Koleji
7:15 SportKlub: Banvit – Afyon Belediyespor
20:15 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Fenerbahce Stambuł (na żywo)
20:30 SportKlub: Alba Berlin – Fraport Skyliners (na żywo)

sobota, 8 grudnia

3:30 CANAL+ Sport: Milwaukee Bucks – Golden State Warriors (na żywo)
3:45 SportKlub: Alba Berlin – Fraport Skyliners
6:00 Polsat Sport News: Panathinaikos Ateny – Fenerbahce Stambuł
7:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Bahcesehir Koleji
9:00 CANAL+ Sport 2: Milwaukee Bucks – Golden State Warriors
11:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Turk Telekom (na żywo)
12:30 Polsat Sport: King Szczecin – Polpharma Starogard Gdański (na żywo)
13:15 SportKlub: Galatasaray Stambuł – Banvit BK (na żywo)
22:00 SportKlub: Valencia BC – Morabanc Andorra

niedziela, 9 grudnia

0:00 CANAL+ Sport: Dallas Mavericks – Houston Rockets (na żywo)
1:30 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Turk Telekom
9:00 CANAL+ Sport 2: Dallas Mavericks – Houston Rockets
12:00 SportKlub: Galatasaray Stambuł – Banvit BK
12:30 Polsat Sport: Rosa Radom – Legia Warszawa (na żywo)
15:00 SportKlub: CCC Polkowice – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski (na żywo)
16:10 nSport+: Dallas Mavericks – Houston Rockets
17:30 Eurosport 2: Stelmet Zielona Góra – Chimki Moskwa (na żywo)
19:15 CANAL+ Sport 2: Dallas Mavericks – Houston Rockets
19:30 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
21:30 SportKlub: Istanbul BBSK – Fenerbahce
21:30 CANAL+ Sport 2: Detroit Pistons – New Orleans Pelicans (na żywo)

poniedziałek, 10 grudnia

3:45 SportKlub: CCC Polkowice – InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski
7:15 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
9:00 CANAL+ Sport: Detroit Pistons – New Orleans Pelicans
14:30 SportKlub: Galatasaray Stambuł – Banvit BK
17:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Anadolu Efes (na żywo)
20:15 CANAL+ Sport 2: Detroit Pistons – New Orleans Pelicans
23:15 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Anadolu Efes

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tonyhwSebastian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sebastian
Gość
Sebastian

Dzięki za te listę. Kalendarz już uzupełniony.

tonyhw
Gość
tonyhw

Oklahoma to chyba w niełaski popadła