Kosz w TV (4.04 – 10.04)

Kosz w TV (4.04 – 10.04)
Kwiecień 04 13:39 2017 Print This Article

Bieżący tydzień przyniesie dwie transmisje Polskiej Ligi Koszykówki. W środę zobaczymy mecz na szczycie pomiędzy Anwilem Włocławek i Stelmetem BC Zielona Góra, a w niedzielę starcie Kinga Szczecin z Miastem Szkła Krosno. NBA wkraczająca w decydującą fazę, tuż przed play-off, jak zwykle będzie obecna na antenach Canal +. W niedzielny wieczór będziemy świadkami spotkania Hawks z Cavaliers.

wtorek, 4 kwietnia

15:00 nSport+: San Antonio Spurs – Utah Jazz
15:07 Polsat Sport News: Gonzaga University – University of North Carolina

środa, 5 kwietnia

3:00 Sportklub: Montakit Fuenlabrada – Real Madryt
8:30 nSport+: MHP Riesen Ludwigsburg – Banvit BK
11:20 Polsat Sport Extra: Gonzaga University – University of North Carolina
12:00 Sportklub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol
13:30 nSport+: Umana Reyer Venezia – Pinar Karsiyaka
17:50 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
21:55 Eurosport 2: Valencia – Unicaja Malaga (na żywo)
22:15 Sportklub: Istanbul BBSK – Darussafaka Dogus

czwartek, 6 kwietnia

5:00 Eurosport 2: Valencia – Unicaja Malaga
13:30 Polsat Sport Extra: Gonzaga University – University of North Carolina
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action

piątek, 7 kwietnia

0:05 nSport+: Umana Reyer Wenecja – Pinar Karsiyaka
4:00 Sportklub: Baskonia – Real Betis Energía Plus
7:30 Eurosport 2: Valencia – Unicaja Malaga
9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
12:00 Sportklub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol
21:40 Polsat Sport News: CSKA Moskwa – Olympiacos Pireus

sobota, 8 kwietnia

2:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Detroit Pistons (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Detroit Pistons
14:00 Sportklub: Tofas – Besiktas Sompo Japan (na żywo)
17:45 nSport+: Houston Rockets – Detroit Pistons
22:30 Polsat Sport News: Rasta Vechta – Fraport Skyliners Frankfurt

niedziela, 9 kwietnia

0:00 Sportklub: Tofas – Besiktas Sompo Japan
2:30 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers
12:30 Polsat Sport: King Szczecin – Miasto Szkła Krosno (na żywo)
12:30 Sportklub: Divina Seguros Joventut – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
13:15 nSport+: San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers
18:30 Sportklub: Real Madryt – Baskonia
19:15 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Los Angeles Clippers
21:30 CANAL+ Sport 2: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (na żywo)
22:30 Sportklub: Banvit – Fenerbahce

poniedziałek, 10 kwietnia

1:00 Sportklub: Divina Seguros Joventut – Herbalife Gran Canaria
9:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers
22:30 nSport+: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers

Tu podaj tekst alternatywny

  Tagi:
Radosław Kaczmarski
Radosław Kaczmarski

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz