Przed nami kolejne mecze finałowe Tauron Basket Ligi. Zielonogórzanie prowadzą już 2:0 i w Radomiu mogą przypieczętować sukces, zdobyć złote medale mistrzostw Polski. O tym, czy tak się stanie, przekonać się będzie można oglądając transmisje na antenie Polsatu Sport News.


31 maja (wtorek)

13:45 SportKlub Piąta kwarta
15:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
16:45 SportKlub Piąta kwarta
19:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn One devotion
19:00 SportKlub: Galatasary Odeabank – Fenerbahçe (na żywo)
19:30 CANAL+ Sport 2 Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (powtórka)
19:50 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
21:00 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia (na żywo)
21:45 nSport+: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (powtórka)
23:00 SportKlub: Laboral Kutxa Baskonia – Herbalife Gran Canaria (powtórka)

1 czerwca (środa)

3:00 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia (powtórka)
6:00 SportKlub: Laboral Kutxa Baskonia – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
12:00 SportKlub: Galatasary Odeabank – Fenerbahçe (powtórka)
13:07 Polsat Sport News: Stelmet BC Zielona Góra – Rosa Radom (powtórka)
15:00 SportKlub: Laboral Kutxa Baskonia – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
17:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
20:30 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
22:00 CANAL+ Sport 2: Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
22:30 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia (powtórka)

2 czerwca (czwartek)

2:50 CANAL+ Sport: Magazyn One devotion
3:00 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
6:00 SportKlub: Real Madryt – UCAM Murcia (powtórka)
7:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:00 SportKlub: Laboral Kutxa Baskonia – Herbalife Gran Canaria (powtórka)
16:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
18:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
19:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)
19:40 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra ( na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: NBA Action (premiera)
20:30 CANAL+ Sport: Magazyn One devotion

3 czerwca (piątek)

2:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
3:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (na żywo)
8:30 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
15:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
19:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)

4 czerwca (sobota)

2:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
6:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
8:05 CANAL+ Sport: Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa
17:10 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
18:00 nSport+: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
19:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)
20:30 CANAL+ Sport: Magazyn One devotion

5 czerwca (niedziela)

2:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
15:30 nSport+: Magazyn NBA Action
19:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (na żywo)

6 czerwca (poniedziałek)

2:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (na żywo)
6:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
7:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)
13:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
14:00 CANAL+ Sport 2: Fenerbahce Stambuł – CSKA Moskwa (powtórka)
15:00 SportKlub: Liga hiszpańska, mecz półfinałowy fazy play-off (powtórka)
15:07 Polsat Sport News: Rosa Radom – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
20:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers (powtórka)


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o