Kolejny tydzień sezonu oznacza kolejne transmisje z najciekawszych meczów. We wtorkowy wieczór kibice będą musieli wybrać, czy oglądać Arkę Gdynia, czy Anwil Włocławek. W weekend czekają ich ciekawe spotkania NBA i Energa Basket Ligi. 


wtorek, 23 października

13:00 Eleven Sports 3: Anwil Włocławek – BC Niżny Nowogród
20:00 Eurosport 1: Alba Berlin – Arka Gdynia (na żywo)
20:00 SportKlub: Darussafaka – Bahcesehir Koleji
20:10 nSport+: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks
20:25 Eleven Sports 1: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

środa, 24 października

5:00 Eleven Sports 3: Anwil Włocławek – BC Niżny Nowogród
13:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
18:45 SportKlub: Darussafaka – Bahcesehir Koleji
19:30 Eurosport 1: Cedevita Zagrzeb – Lokomotiw Kubań (na żywo)
21:15 Eurosport 1: Unicaja Malaga – Unics Kazań (na żywo)

czwartek, 25 października

5:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek

piątek, 26 października

2:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics (na żywo)
3:45 SportKlub: Valencia BC – FC Barcelona Lassa
5:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
10:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
13:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
15:30 CANAL+ Sport 2: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
16:30 SportKlub: Darussafaka – Bahcesehir Koleji
18:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
19:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Banvit BK (na żywo)
20:35 nSport+: Oklahoma City Thunder – Boston Celtics
23:00 Polsat Sport Extra: Herbalife Gran Canaria – CSKA Moskwa

sobota, 27 października

1:30 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Banvit BK
1:30 CANAL+ Sport: New York Knicks – Golden State Warriors (na żywo)
5:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
9:00 CANAL+ Sport 2: New York Knicks – Golden State Warriors
12:30 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń (na żywo)
15:00 SportKlub: Enea AZS Poznań – Widzew Łódź (na żywo)
17:00 SportKlub: Besiktas Sompo Japan – Istanbul BBSK
19:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Fenerbahce
21:30 SportKlub: Tofas – Galatasaray

niedziela, 28 października

1:30 SportKlub: Enea AZS Poznań – Widzew Łódź
2:30 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers (na żywo)
3:45 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Fenerbahce
4:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
9:00 CANAL+ Sport 2: San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers
11:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Afyon Belediyespor
12:30 Polsat Sport: GTK Gliwice – Polpharma Starogard Gdański (na żywo)
15:00 SportKlub: Eisbären Bremerhaven – FC Bayern Monachium (na żywo)
16:00 nSport+: San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers
19:15 SportKlub: Movistar Estudiantes – Kirolbet Baskonia (na żywo)

poniedziałek, 29 października

1:30 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Afyon Belediyespor
2:30 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Washington Wizards (na żywo)
3:45 SportKlub: Eisbären Bremerhaven – FC Bayern Monachium
5:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
7:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Fenerbahce
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Washington Wizards
13:00 Eleven Sports 3: Sidigas Avellino – Anwil Włocławek
18:00 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Golden State Warriors
18:45 SportKlub: Enea AZS Poznań – Widzew Łódź
22:00 SportKlub: Eisbären Bremerhaven – FC Bayern Monachium

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o