Pucharowe starcia Anwilu Włocławek i Arki Gdynia, tradycyjne sobotnio-niedzielne spotkanie z Energa Basket Ligą oraz cztery spotkania NBA na żywo na antenach Canal +. Sprawdźcie co jeszcze na ekranach telewizorów zobaczycie w najbliższych siedmiu dniach.


wtorek, 20 listopada

17:30 Polsat Sport: Magazyn koszykarski
20:10 Polsat Sport Extra: Magazyn koszykarski
22:00 SportKlub: Turk Telekom – Bahcesehir Koleji

środa, 21 listopada

3:45 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
7:15 SportKlub: Movistar Estudiantes – Barca Lassa
13:30 Polsat Sport Extra: Bayern Monachium – Olympiacos Pireus
16:30 SportKlub: Morabanc Andorra – Unicaja Baloncesto
17:55 Eleven Sports 1: Anwil Włocławek – Le Mans Sarthe Basket (na żywo)
19:30 Eurosport 2: Cedevita Zagrzeb – Arka Gdynia (na żywo)
20:00 TVP Sport: El. ME Kobiet: Polska – Estonia (na żywo)
21:15 Eurosport 2: Unicaja Malaga – KK Mornar Bar (na żywo)

czwartek, 22 listopada

1:30 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Istanbul BBSK
2:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers (na żywo)
7:15 SportKlub: Turk Telekom – Bahcesehir Koleji
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers
10:40 TVP Sport: El. ME Kobiet: Polska – Estonia
14:35 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers
18:00 Polsat Sport News: Darussafaka Tekfen Stambuł – Anadolu Efes Stambuł (na żywo)
22:00 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg
22:30 nSport+: Cleveland Cavaliers – Los Angeles Lakers
23:15 TVP Sport: El. ME Kobiet: Polska – Estonia

piątek, 23 listopada

3:45 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Istanbul BBSK
18:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves (na żywo)
21:30 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves

sobota, 24 listopada

1:30 SportKlub: Turk Telekom – Bahcesehir Koleji
9:00 CANAL+ Sport 2: Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves
11:00 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Buyukcekmece Basketbol (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Legia Warszawa – Anwil Włocławek (na żywo)
13:00 CANAL+ Sport: Brooklyn Nets – Minnesota Timberwolves
16:00 Polsat Sport News: Legia Warszawa – Anwil Włocławek
23:00 Eurosport 2: Zenit Sankt Petersburg – Stelmet Enea BC Zielona Góra

niedziela, 25 listopada

2:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport 2: Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets
11:00 SportKlub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol (na żywo)
12:30 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń (na żywo)
15:00 SportKlub: Energa Toruń – Arka Gdynia (na żywo)
16:10 nSport+: Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets
19:10 CANAL+ Sport 2: Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets
19:30 SportKlub: Barca Lassa – Real Madryt (na żywo)
21:30 SportKlub: Bayern Monachium – Giessen 46ers
21:30 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Orlando Magic (na żywo)

poniedziałek, 26 listopada

1:30 SportKlub: Barca Lassa – Real Madryt
3:45 SportKlub: Bayern Monachium – Giessen 46ers
9:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Orlando Magic
16:30 SportKlub: Barca Lassa – Real Madryt
18:40 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Orlando Magic

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o