W NBA nastał czas ćwierćfinałów, a w nich prowadzą już zespoły San Antonio Spurs i Golden State Warriors. W niedzielny wieczór, dzięki Canal + Sport, będziemy świadkami rywalizacji Atlanty Hawks i Cleveland Cavaliers. Kawalerzyści natrafią na poważny  opór ze strony rywali?


2 maja (poniedziałek)

02:00 Sportklub: UCAM Murcia – Valencia Basket (powtórka)
08:35 TVP Sport: Artego Bydgoszcz – Wisła Kraków (powtórka)
09:00 Canal + Sport: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (powtórka)
11:15 Canal + Sport: Charlotte Hornets – Miami Heat (powtórka)
13:07 Polsat Sport News: Mitteldeutscher BC – Medi Bayreuth (powtórka)
16:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
17:45 nSport: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (powtórka)
18:00 Canal + Sport 2: Charlotte Hornets – Miami Heat (powtórka)
19:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
20:00 Canal + Sport 2: Golden State Warriors – Portland Trail Blazers (powtórka)
22:15 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion

3 maja (wtorek)

01:00 nSport: Magazyn One Devotion
02:30 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
08:00 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
08:35 TVP Sport: Artego Bydgoszcz – Wisła Kraków (powtórka)
14:00 Canal + Sport 2: Lokomotiv Kubań – FC Barcelona Lassa (powtórka)
14:30 nSport: Magazyn One Devotion
15:07 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Wilki Morskie Szczecin (powtórka)
18:00 Sportklub: UCAM Murcia – Valencia Basket (powtórka)
19:50 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń (na żywo)
20:05 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion

4 maja (środa)

02:30 Sportklub: Magazyn Piata kwarta
06:45 Sportklub: Magazyn Piata kwarta
11:07 Polsat Sport News: Anwil Włocławek – Wilki Morskie Szczecin (powtórka)
11:30 nSport: Magazyn One Devotion
15:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń (powtórka)
17:45 TVP Sport: Wisła Can-Pack Kraków – Artego Bydgoszcz (na żywo)
19:50 Polsat Sport News: Polfarmex Kutno – Rosa Radom (na żywo)

5 maja (czwartek)

02:50 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
06:00 Canal + Sport: Lokomotiv Kubań – FC Barcelona Lassa (powtórka)
09:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń (powtórka)
13:45 Sportklub: Magazyn Piata kwarta
15:07 Polsat Sport News: Polfarmex Kutno – Rosa Radom (powtórka)
16:30 nSport: Magazyn One Devotion
17:45 TVP Sport: Wisła Can-Pack Kraków – Atrego Bydgoszcz (na żywo)
18:00 Sportklub: Banvit – Beşiktaş Stambuł (na żywo)
19:50 Polsat Sport News: TBL (na żywo)
20:00 Canal + Sport: NBA Action (premiera)

6 maja (piątek)

00:00 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
04:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
06:00 Sportklub: Banvit – Beşiktaş Stambuł (powtórka)
08:00 TVP Sport: Wisła Can-Pack Kraków – Atrego Bydgoszcz (powtórka)
08:30 Canal + Sport: NBA Action
09:00 Canal + Sport: NBA (powtórka)
16:30 nSport: NBA (powtórka)
19:00 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
19:50 Polsat Sport News: TBL (na żywo)
20:30 Canal + Sport 2: NBA

7 maja (sobota)

03:30 Canal + Sport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (na żywo)
09:00 Canal + Sport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs ( powtórka)
12:00 Canal + Sport: NBA Action
12:55 nSport: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (powtórka)
17:07 Polsat Sport News: TBL (powtórka)
21:30 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
22:00 Canal + Sport 2: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (powtórka)

8 maja ( niedziela)

02:30 Canal + Sport: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors (na żywo)
06:35 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
09:00 Canal + Sport: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors (powtórka)
12:30 Sportklub: UCAM Murcia – Real Madryt (powtórka)
13:45 nSport: NBA Action
13:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
14:15 nSport: Portland Trail Blazers – Golden State Warriors (powtórka)
16:15 TVP Sport: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków (na żywo)
16:45 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
19:00 Canal + Sport 2: Oklahoma City Thunder – San Antonio Spurs (powtórka)
19:50 Polsat Sport News: TBL (na żywo)
21:15 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
21:30 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (na żywo)
23:00 TVP Sport: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków (powtórka)

9 maja (poniedziałek)

09:00 Canal + Sport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
10:35 TVP Sport: Artego Bydgoszcz – Wisła Can-Pack Kraków (powtórka)
11:07 Polsat Sport News: TBL (powtórka)
17:40 Polsat Sport News: TBL (na żywo)
17:55 Canal + Sport: Magazyn One Devotion
18:00 Sportklub: Magazyn Piąta kwarta
20:00 Canal + Sport 2: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)
22:15 Canal + Sport 2: Magazyn One Devotion
23:00 nSport: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers (powtórka)


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o