Kolejny tydzień z koszykarskimi emocjami, tym razem w świątecznej otoczce. Wieczorem, 25 grudnia na Canal + Sport obejrzymy dwa mecze NBA, a drugiego dnia świąt hit Energa Basket Ligi – Anwil Włocławek podejmie Stelmet Eneę BC Zielona Góra!


wtorek, 18 grudnia

16:55 Eleven Sports 1: BC Niżny Nowogród – Anwil Włocławek (na żywo)
20:30 Polsat Sport Extra: Barca Lassa – Olympiacos Pireus (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

środa, 19 grudnia

7:00 SportKlub: Unicaja – Barca Lassa
10:20 Polsat Sport Extra: MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek
14:30 Polsat Sport Extra: Barca Lassa – Olympiacos Pireus
20:30 Eurosport 1: Limoges CSP – Arka Gdynia (na żywo)

czwartek, 20 grudnia

3:45 SportKlub: Buyuksehir Belediye – Galatasaray
7:00 SportKlub: Iberostar Tenerife – Kirolbet Baskonia
10:00 SportKlub: CCC Polkowice – Wisła Can-Pack Kraków
16:00 Eurosport 2: CSP Limoges – Arka Gdynia
19:45 Polsat Sport Extra: Buducnost VOLI Podgorica – Fenerbahce Stambuł (na żywo)

piątek, 21 grudnia

7:00 SportKlub: CCC Polkowice – Wisła Can-Pack Kraków
10:00 SportKlub: Bayern Monachium – Alba Berlin

sobota, 22 grudnia

2:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Milwaukee Bucks (na żywo)
7:00 Polsat Sport Extra: Buducnost VOLi Podgorica – Fenerbahce Stambuł
9:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Milwaukee Bucks
11:00 SportKlub: Besiktas Sompo Japan – Banvit BK (na żywo)
12:30 Polsat Sport: King Szczecin – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
13:15 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Gaziantep Basketbol (na żywo)
15:00 Polsat Sport News: Buducnost VOLI Podgorica – Fenerbahce Stambuł
15:30 SportKlub: Istanbul BBSK – Buyukcekmece Basketbol (na żywo)
16:00 Eurosport 2: Stelmet Zielona Góra – Chimki Moskwa
17:45 Eurosport 2: Stelmet Zielona Góra – Lokomotiw Kubań (na żywo)
19:00 SportKlub: Besiktas Sompo Japan – Banvit BK
21:15 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Gaziantep Basketbol
23:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets (na żywo)
23:30 SportKlub: Istanbul BBSK – Buyukcekmece Basketbol

niedziela, 23 grudnia

7:00 SportKlub: Besiktas Sompo Japan – Banvit BK
9:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
11:00 SportKlub: Afyon Belediyespor – Turk Telekom (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Trefl Sopot – TBV Start Lublin (na żywo)
13:15 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce (na żywo)
15:30 SportKlub: Tofas – Anadolu Efes (na żywo)
16:20 nSport+: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
18:00 SportKlub: Bayern Monachium – ALBA Berlin (na żywo)
22:00 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Kirolbet Baskonia
22:00 CANAL+ Sport 2: Detroit Pistons – Atlanta Hawks (na żywo)

poniedziałek, 24 grudnia

0:15 SportKlub: Afyon Belediyespor – Türk Telekom
2:30 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce
2:30 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers (na żywo)
7:00 SportKlub: Tofas – Anadolu Efes
9:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers
9:15 SportKlub: Bayern Monachium – ALBA Berlin
11:00 CANAL+ Sport: Detroit Pistons – Atlanta Hawks
13:30 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Kirolbet Baskonia
14:55 nSport+: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers
15:45 SportKlub: Afyon Belediyespor – Türk Telekom
18:00 CANAL+ Sport 2: Detroit Pistons – Atlanta Hawks
20:00 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Los Angeles Clippers
20:00 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce
22:15 SportKlub: Istanbul BBSK – Byuyukcekmece Basketbol

wtorek, 25 grudnia

0:15 nSport+: Detroit Pistons – Atlanta Hawks
0:30 SportKlub: Besiktas Sompo Japan – Banvit BK
7:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Gaziantep Basketbol
9:15 SportKlub: Tofas – Anadolu Efes
11:30 SportKlub: Bayern Monachium – ALBA Berlin
13:45 SportKlub: Afyon Belediyespor – Türk Telekom
21:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Oklahoma City Thunder (na żywo)
23:30 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Philadelphia 76ers (na żywo)

środa, 26 grudnia

2:00 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers (na żywo)
7:00 SportKlub: Bayern Monachium – ALBA Berlin
9:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Oklahoma City Thunder
9:15 SportKlub: Afyon Belediyespor – Türk Telekom
11:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
13:00 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
13:30 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Kirolbet Baskonia
15:45 SportKlub: Bayern Monachium – ALBA Berlin
15:50 Polsat Sport: Anwil Włocławek – Stelmet Enea BC Zielona Góra (na żywo)
18:00 SportKlub: Bayern Monachium – s.Oliver Würzburg (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
20:00 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
21:30 nSport+: Houston Rockets – Oklahoma City Thunder
22:45 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce



Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o