W nocy z wtorku na środę rusza najlepsza koszykarska liga świata! Kolejny sezon NBA transmitować będzie Canal+ Sport. Przed nami też kolejny tydzień z Energa Basket Ligą w weekend, a wcześniej Anwil i Arka zagrają w rozgrywkach europejskich. Zobaczcie jak wygląda koszykarski tydzień w telewizji. 


wtorek, 16 października

16:30 Polsat Sport: Magazyn koszykarski (premiera)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski

środa, 17 października

1:30 SportKlub: Unicaja Malaga – Herbalife Gran Canaria
2:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Philadelphia 76ers (na żywo)
3:45 SportKlub: InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
4:30 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
11:15 CANAL+ Sport: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder
17:55 Eleven Sports 2: Anwil Włocławek – BC Niżny Nowogród (na żywo)
18:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
19:45 Eurosport 1: Arka Gdynia – KK Cedevita Zagrzeb (na żywo)
20:15 CANAL+ Sport 2: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder
20:30 Polsat Sport Extra: AX Armani Exchange Olimpia Mediolan – Real Madryt (na żywo)

czwartek, 18 października

3:45 SportKlub: Real Madryt – Divina Seguros Joventut
7:15 SportKlub: Brose Bamberg – MHP Riesen Ludwigsburg
18:00 nSport+: Boston Celtics – Philadelphia 76ers
20:15 nSport+: Golden State Warriors – Oklahoma City Thunder

piątek, 19 października

1:30 SportKlub: Buyukcekmece – Sakarya Buyuksehir
3:45 SportKlub: Unicaja Baloncesto – Herbalife Gran Canaria
4:30 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers
17:55 CANAL+ Sport 2: Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers
19:30 Polsat Sport Extra: Żalgiris Kowno – Fenerbahce Stambuł (na żywo)
23:00 nSport+: Portland Trail Blazers – Los Angeles Lakers

sobota, 20 października

1:30 SportKlub: InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
2:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Boston Celtics (na żywo)
7:15 SportKlub: Brose Bamberg – MHP Riesen Ludwigsburg
9:00 CANAL+ Sport 2: Toronto Raptors – Boston Celtics
12:30 Polsat Sport: Trefl Sopot – Anwil Włocławek (na żywo)
13:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – Boston Celtics
14:15 SportKlub: Sakarya Büyükşehir – Gaziantep Basketbol (na żywo)
18:00 nSport+: Toronto Raptors – Boston Celtics
22:00 SportKlub: ratiopharm Ulm – Alba Berlin

niedziela, 21 października

1:30 SportKlub: Sakarya Buyuksehir – Gaziantep Basketbol
4:30 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Houston Rockets (na żywo)
7:15 SportKlub: ratiopharm Ulm – Alba Berlin
9:00 CANAL+ Sport 2: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
12:30 Polsat Sport: King Szczecin – Rosa Radom (na żywo)
14:15 SportKlub: Istanbul BBSK – Pinar Karsiyaka (na żywo)
17:00 SportKlub: 1KS Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (na żywo)
19:15 SportKlub: Valencia BC – FC Barcelona Lassa (na żywo)
20:00 nSport+: Los Angeles Lakers – Houston Rockets
22:20 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Anwil Włocławek

poniedziałek, 22 października

0:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks (na żywo)
1:30 SportKlub: 1KS Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
3:45 SportKlub: Valencia BC – FC Barcelona Lassa
5:00 Eleven Sports 3: Anwil Włocławek – BC Niżny Nowogród
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks
10:20 Polsat Sport News: Trefl Sopot – Anwil Włocławek
13:00 Eleven Sports 3: Anwil Włocławek – BC Niżny Nowogród
16:30 SportKlub: Valencia BC – FC Barcelona Lassa
18:00 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks
22:00 SportKlub: Darussafaka – Bahcesehir Koleji

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o