Przed nami kolejny tydzień koszykarskich emocji. We wtorek grają trzy polskie drużyny, a w weekend jak zawsze Energa Basket Liga oraz NBA.


Nasza cotygodniowa rozpiska Kosz w TV jest dostępna też w menu górnym i aktualizowana w każdy wtorek.

wtorek, 13 listopada

14:45 nSport+: Detroit Pistons – Charlotte Hornets
17:55 Eleven Sports 1: Banvit BK – Anwil Włocławek (na żywo)
18:00 Eurosport 1: BC Kalev – Stelmet Enea BC Zielona Góra (na żywo)
19:55 Eurosport 1: Arka Gdynia – Tofas Bursa (na żywo)
23:00 Polsat Sport: Magazyn koszykarski (premiera)

środa, 14 listopada

3:45 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – Real Madryt
7:15 SportKlub: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
19:00 Eurosport 1: Fraport Skyliners Frankfurt – Unicaja Malaga (na żywo)
20:45 Eurosport 1: Limoges CSP – Lokomotiv Kubań (na żywo)

czwartek, 15 listopada

1:30 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Iberostar Tenerife
7:15 SportKlub: Montakit Fuenlabrada – Real Madryt

piątek, 16 listopada

2:00 CANAL+ Sport: Houston Rockets – Golden State Warriors (na żywo)
3:45 SportKlub: FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
9:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Golden State Warriors
18:00 CANAL+ Sport 2: Houston Rockets – Golden State Warriors
20:30 nSport+: Houston Rockets – Golden State Warriors

sobota, 17 listopada

1:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Toronto Raptors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Toronto Raptors
11:00 SportKlub: Buyuksehir Belediye Basketbol – Tofas (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Spójnia Stargard – Legia Warszawa (na żywo)
12:45 nSport+: Boston Celtics – Toronto Raptors
15:30 SportKlub: Banvit BK – Pinar Karsiyaka (na żywo)
17:30 SportKlub: Turk Telekom – Bahcesehir Koleji
18:25 TVP Sport: Polska – Turcja (na żywo)
20:30 SportKlub: Morabanc Andorra – Unicaja Malaga (na żywo)
22:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Toronto Raptors

niedziela, 18 listopada

1:30 SportKlub: Buyuksehir Belediye Basketbol – Tofas
1:30 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Utah Jazz (na żywo)
3:45 SportKlub: Banvit BK – Pinar Karsiyaka
9:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Utah Jazz
11:00 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Istanbul BBSK (na żywo)
12:30 Polsat Sport: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Polpharma Starogard Gdański (na żywo)
15:00 SportKlub: Alba Berlin – Brose Bamberg (na żywo)
17:00 SportKlub: Movistar Estudiantes – Barca Lassa (na żywo)
18:30 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Utah Jazz
21:30 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies (na żywo)
22:35 TVP Sport: Polska – Turcja

poniedziałek, 19 listopada

1:30 SportKlub: Darussafaka Tekfen – Istanbul BBSK
3:45 SportKlub: Berlin – Brose Bamberg
7:15 SportKlub: Morabanc Andorra – Unicaja Baloncesto
7:40 TVP Sport: Polska – Turcja
9:00 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies
16:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – Barca Lassa
18:00 nSport+: Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies
20:15 CANAL+ Sport 2: Minnesota Timberwolves – Memphis Grizzlies

Kosz w TV

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o