Kosz w TV (07.03 – 13.03)

Kosz w TV (07.03 – 13.03)
Marzec 07 14:09 2017 Print This Article

Po raz kolejny w ramach rozgrywek Polskiej Ligi koszykówki zobaczymy ekipę MKS-u Dąbrowy Górniczej. Tym razem jednak podopieczni trenera Drazena Anzulovicia zmierzą się z Rosą Radom. To spotkanie zobaczymy o tradycyjnej porze na antenie Polsatu Sport. 

wtorek, 7 marca

12:00 SportKlub: Fenerbahce – Darussafaka Dogus
15:07 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
21:00 SportKlub: Baskonia – Valencia Basket Club
22:45 nSport+: Banvit BK – EWE Baskets Oldenburg

środa, 8 marca

9:00 CANAL+ Sport: Banvit Bandirma – EWE Baskets Oldenburg
13:07 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
13:20 nSport+: Banvit BK – EWE Baskets Oldenburg
17:50 CANAL+ Sport 2: Besiktas Sompo Japan – Pinar Karsiyaka (na żywo)
18:00 Eurosport 2: Lokomotiw Kubań Krasnodar – Zenit St Petersburg (na żywo)
20:45 Eurosport 2: Valencia BC – Chimki Moskwa (na żywo)

czwartek, 9 marca

1:00 nSport+: Besiktas Sompo Japan – Pinar Karsiyaka
5:15 SportKlub Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport Besiktas Sompo Japan – Pinar Karsiyaka
9:07 Polsat Sport News: Walter Tigers Tübingen – Telekom Baskets Bonn
13:20 nSport+: Besiktas Sompo Japan – Pinar Karsiyaka
18:15 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action

piątek, 10 marca

9:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
9:07 Polsat Sport News: MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
13:00 nSport+: Banvit BK – EWE Baskets Oldenburg
21:00 Polsat Sport News: Real Madryt – Crvena Zvezda MTS Belgrad (na żywo)

sobota, 11 marca

2:00 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors (na żywo)
6:00 nSport+: Besiktas Sompo Japan – Pinar Karsiyaka
8:30 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors
9:07 Polsat Sport News: Real Madryt – Crvena Zvezda MTS Belgrad
14:00 SportKlub: Tofas – Banvit
23:00 nSport+: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors

niedziela, 12 marca

2:30 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors
12:00 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – Iberostar Tenerife (na żywo)
12:30 Polsat Sport: Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
17:45 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
17:45 CANAL+ Sport: San Antonio Spurs – Golden State Warriors
18:00 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa
18:00 Polsat Sport Extra: Walter Tigers Tübingen – FC Bayern Monachium (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
20:30 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Chicago Bulls (na żywo)
22:00 SportKlub: Galatasaray – Fenerbahce

poniedziałek, 13 marca

0:00 SportKlub: Movistar Estudiantes – Iberostar Tenerife
0:15 nSport+: San Antonio Spurs – Golden State Warriors
4:00 SportKlub: Real Madryt – FC Barcelona Lassa
9:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Chicago Bulls
9:10 Polsat Sport: Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza
16:00 SportKlub: Demirinsaat – Anadolu Efes (na żywo)
17:07 Polsat Sport News: Real Madryt – Crvena Zvezda MTS Belgrad
18:00 SportKlub: Tofas – Banvit
20:00 CANAL+ Sport 2: Boston Celtics – Chicago Bulls
22:30 nSport+: Boston Celtics – Chicago Bulls
22:40 Polsat Sport Extra: Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza

  Tagi:
Radosław Kaczmarski
Radosław Kaczmarski

Zobacz więcej tekstów

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz