Adam Waczyński ma za sobą debiut w barwach zespołu Unicaja Malaga. Debiut nie do końca udany, bo jego drużyna przegrała 101:90. Trzeba jednak oddać, że rywala miała z najwyższej półki – Real Madryt.

Adam Waczyński mecz rozpoczął w wyjściowej piątce i pierwsze punkty w barwach Unicaji Malaga zdobył z linii rzutów wolnych. W pierwszej połowie dorzucił jeszcze firmową trójkę. Jego zespół zaczął bardzo dobrze, ale z czasem do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Realu Madryt. Do przerwy prowadzili siedmioma punktami.

Na drugą połowę goście wyszli już bez Polaka w piątce. W całej trzeciej odsłonie Waczyński zagrał tylko nieco ponad minutę. Wyszło to na dobre dla jego drużyny, bo na czwartą kwartę schodzili z dwupunktowym prowadzeniem! Dobrą grę kontynuowali na początku czwartej kwarty, już z polskim rzucającym w składzie. Koszykarze Unicaji zdołali wyjść nawet na pięciopunktowe prowadzenie, ale już po chwili to Real był bliżej zwycięstwa. W końcówce Królewscy przyspieszyli jeszcze bardziej i ostatecznie pewnie zwyciężyli 101:90.

Linijka Waczyńskiego: 17:14 min,  5 punktów, (1/1 za 2, 1/5 za 3), 1 asysta, 1 zbiórka

Real Madryt – Unicaja Malaga 101:90