To nie był dobry wieczór dla Polaków w lidze hiszpańskiej. Przegrał zespół Gielo, porażkę odniosła również drużyna Adama Waczyńskiego. Koszykarz Unicaji Malaga nie odnalazł jeszcze swojej klepki na boisku.

Adam Waczyński po raz kolejny wyszedł na parkiet w pierwszej piątce, jednak jego występ daleki jest od roli podstawowego gracza zespołu. W 17 minut zdołał rzucić 4 punkty i zebrać 3 piłki.

Jego Unicaja Malaga uległa ekipie Tecnyconta Zaragoza 71:80, głównie przez słabą ostatnią kwartę, przegraną 18:28. Po dwóch meczach bilans drużyny Waczyńskiego to 0-2. Kolejna okazja na poprawę już w niedzielę, kiedy rozpoczyna się 3 kolejka.

Linijka Waczyńskiego: 17 minut, 4 punkty (0/2 za 2, 1/2 za 3, 1/4 za 1), 3 zbiórki, asysta, strata, 4 faule.

Unicaja Malaga – Tecnyconta Zaragoza 71:80