Hej, hej tu NBA! Rozpoczynamy NBA Action!

by Redakcja | 7 października 2017 12:12

Pamiętacie NBA Action? Wspominamy wydanie specjalne sprzed 20 lat kiedy rozgrywany był kolejny NBA All-Star Weekend.

W 1996. miał miejsce jeden z najlepszych draftów w historii NBA. Zaowocowało to występem wielu przyszłych gwiazd ligi w NBA Rookie Challenge Game podczas weekendu All-Star w Cleveland w 1997r.. Jedną z nich był Kobe Bryant, który wygrał wówczas Slam Dunk Competition. Tegoroczny występ w All-Star Game jest prawdopodobnie pożegnalnym w wykonaniu Black Mamby, natomiast zwycięstwo w głosowaniu na udział w meczu gwiazd pokazało jak wielką popularnością wciąż cieszy się kończący karierę KB24.

Kto pamięta jacy zawodnicy rozpoczynali karierę w lidzę w 1996 roku i którzy z nich uczestniczyli w meczu NBA Rookie All-Star? Jakie były składy drużyn wschodu i zachodu NBA All-Star-Game w Cleveland? Czy ktoś pamięta najsłynniejszego w tamtych czasach operatora kamery Eugena Amosa? A może komuś mówią coś słowa „not in my house” wypowiadane przez Mpolondo Mukamba Jean-Jacques Wamutombo? Jakie wydarzenia miały miejsce w lidze oraz jakie nastroje panowały przed weekendem gwiazd w Cleveland?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzi uzyskacie oglądając NBA Action. „Hej, hej tu NBA! Rozpoczynamy NBA Action”.

Andrzej Bies

[1]

 

Endnotes:
  1. [Image]: http://probasket.pl/hit-dodatkowe-25-znizki-od-wczesniejszej-przeceny-na-1400-produktow-w-oficjalnym-sklepie-nike/

Source URL: http://probasket.pl/hej-hej-tu-nba-rozpoczynamy-nba-action/