Strasbourg, czyli drużyna, w której na co dzień występuje A.J. Slaughter odniósł zwycięstwo w spotkaniu z Le Mans. Drużyna z reprezentantem Polski w składzie wygrała 92:63, a Slaughter zaliczył bardzo udany występ.

Strasbourg nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Le Mans. Gospodarze szybko zdołali wyjść na prowadzenie, które kontrolowali i powiększali przez resztę meczu. Takie rozstrzygnięcie było dosyć niespodziewane, gdyż przed tym meczem obie ekipy miały dokładnie taki sam bilans i w ligowej tabeli zajmowały miejsca tuż obok siebie. Koszykarze drużyny Le Mans nie doszli jednak w tym spotkaniu do głosu i ekipa z reprezentantem Polski mogła cieszyć się z kolejnej wygranej. A.J. Slaughter był jednym z liderów drużyny i w znacznym stopniu przyczynił się do tej wygranej.

Strasbourg po tym triumfie ma bilans 10-8 i zajmuje 8. miejsce w tabeli ligi francuskiej.

A.J Slaughter spędził w tym meczu na parkiecie 21 minut. W tym czasie reprezentant Polski zdobył 17 punktów (6/8 z gry), miał 2 asysty, 1 zbiórkę i przechwyt. Jego średnie w sezonie wyglądają następująco: 13,8 punktu, 2,7 asysty, 2,4 zbiórki i 0,7 przechwytu na mecz.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o