Aaron Cel w końcu dostał więcej minut i od razu jego indywidualne zdobycze się poprawiły. Niestety, nie przełożyło się to na zwycięstwo jego zespołu.

Aaron Cel w ostatnich kilku meczach na boisku spędzał mniej czasu, niż miało to miejsce na początku sezonu. W meczu z AS Monaco, gdzie skrzydłowy spędził poprzedni sezon, z minutami było już zdecydowanie lepiej i widać to w statystykach.

Cel na boisku spędził 19 minut, notując w tym czasie 10 punktów. Co ważne, reprezentant Polski z gry pomylił się tylko raz. Niestety, jego Gravelines-Dunkerque przegrali z AS Monaco 71:79, bezskutecznie goniąc wynik przez cały mecz.

Linijka Cela: 19 minut, 10 punktów (2/3 za 2, 2/2 za 3), 3 zbiórki

AS Monaco – Gravelines-Dunkerque 79:71