To już dziś! Reprezentacja Polski zaczyna walkę na Mistrzostwach Europy! U nas z każdego meczu Biało-Czerwonych znajdziecie specjalną relację NA ŻYWO, czyli co kilka minut informacja o tym co dzieje się na boisku oraz wynik. To będzie relacja inna od wszystkich – zapraszamy, jeśli nie będziecie mogli oglądać meczu!

Początek spotkania Polska – Słowenia o 12:45 czasu polskiego.

Jeśli macie możliwość obejrzeć mecz to włączcie TVP Sport lub zajrzyjcie do naszego newsa “Gdzie oglądać EuroBasket?” – tam dowiecie się wszystkiego o transmisjach w telewizji i internecie.

Zachęcamy do dyskusji w komentarzach oraz na Twitterze – hashtag #EBPL albo #DawajPolska lub #EuroBasket2017

tomtom

Bardzo słaba 3 kwarta, trochę bez pomysłu i polotu, choć trzeba przyznać, że Słoweńcy świetnie bronią.

mic
mic

walczyć do końca!!

jestem przed swoim prime

Cóż, szkoda chłopaków. Osobistych mieliśmy o 5 więcej, ale rzutów z gry o 11 mniej. Ofensywne zbiórki : remis. Straty; mamy o 6 więcej, przechwyty przegraliśmy 4:12, a to z nich często wypracowuje się łatwe punty… Dragić świetny mecz, ale reszta nie pokazała za dużo, szczególnie Doncić. Ponitka 22 pkt, niby dobrze, ale z +/- wyszło u niego najgorzej w polskiej drużynie, – 16. Waczyński miał ledwie 3/12 z gry. Może w następnych meczach będzie lepiej z grą naszych zawodników…

Portland
Portland

Szkoda miałem nadzieje na efektowny comeback szkoda. Trzy switche z rzędu w końcówce a Dragic wykorzystał to w swoim stylu. Najwięcej krzywdy w obronie wyrządza nam kiepska defensywa Przemka szczególnie w pick&rollach. Mam nadzieje że w natepnym sezonie skupi sie głownie na zrzuceniu zbednych kilogramow i poprawie mobilnosci bo przy przekazaniu przeciwnik mija go jak tyczkę

Cikos
Cikos

Kurcze,jakbym siatkarzy ogladal…..
Ok,ta porazka moze byc wkalkulowana,tak samo jak z Fracja.Nawazniejsze,zeby chlopaki z reszta druzyn wygrali….

a wierzysz, że mamy szanse z Grecją? Czeka nas walka o 4 miejsce. Takie są realia naszej grupy i naszych możliwości.

Gregor
Gregor

Nie ma co narzekać. Słowenia nie jest przecież słaba i porażka była wkalkulowana. Nasi zagrali na tyle ile potrafią. Nie jest źle.