Według niektórych źródeł bardzo blisko przenosin do Anwilu Włocławek jest Vladimir Mihailović. Czarnogórzec miałby uzupełnić rotację obwodowych w zespole.


Vladimir Mihailović (28 lat, 194 cm) nie jest klasycznym rozgrywającym, lecz w swojej karierze udowadniał już, że również potrafi z powodzeniem kreować akcje. Jest reprezentantem Czarnogóry, a ostatni sezon spędził w belgijskie Ostendzie, gdzie sięgnął po tytuł mistrzowski. Właśnie w lidze belgijskiej otrzymywał szanse jako rozgrywający i wywiązywał się z tej roli bardzo dobrze.

Oferta z Włocławka nie jest jednak jedyną i o Czarnogórca stara się kilka zespołów. Telenet Ostaenda także nie wyklucza, że chciałaby zawodnika zatrzymać u siebie. Według bałkańskich mediów na zatrudnieniu Mihailovicia bardzo zależy trenerowi włocławian – Igorowi Miliciciowi. Koszykarz ma doświadczenie zdobyte nie tylko w Belgii. Grał także w Niemczech, m.in. w s.Oliver Wurzburg czy EWE Baskets Oldenburg.

Mihailović miałby uzupełnić w Anwilu Włocławek rotację graczy obwodowych i prawdopodobnie stworzyć z Kamilem Łączyńskim duet rozgrywających. Ważne kontrakty z Anwilem poza Łączyńskim mają także Michał Michalak, Luis David Montero, Jarosław Zyskowski, Mateusz Kostrzewski, Rafał Komenda, Walerij Lichodej, Nikola Marković, Josip Sobin, Jakub Parzeński, Szymon Szewczyk.Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o