Według niektórych źródeł bardzo blisko przenosin do Anwilu Włocławek jest Vladimir Mihailović. Czarnogórzec miałby uzupełnić rotację obwodowych w zespole.


Vladimir Mihailović (28 lat, 194 cm) nie jest klasycznym rozgrywającym, lecz w swojej karierze udowadniał już, że również potrafi z powodzeniem kreować akcje. Jest reprezentantem Czarnogóry, a ostatni sezon spędził w belgijskie Ostendzie, gdzie sięgnął po tytuł mistrzowski. Właśnie w lidze belgijskiej otrzymywał szanse jako rozgrywający i wywiązywał się z tej roli bardzo dobrze.

Oferta z Włocławka nie jest jednak jedyną i o Czarnogórca stara się kilka zespołów. Telenet Ostaenda także nie wyklucza, że chciałaby zawodnika zatrzymać u siebie. Według bałkańskich mediów na zatrudnieniu Mihailovicia bardzo zależy trenerowi włocławian – Igorowi Miliciciowi. Koszykarz ma doświadczenie zdobyte nie tylko w Belgii. Grał także w Niemczech, m.in. w s.Oliver Wurzburg czy EWE Baskets Oldenburg.

Mihailović miałby uzupełnić w Anwilu Włocławek rotację graczy obwodowych i prawdopodobnie stworzyć z Kamilem Łączyńskim duet rozgrywających. Ważne kontrakty z Anwilem poza Łączyńskim mają także Michał Michalak, Luis David Montero, Jarosław Zyskowski, Mateusz Kostrzewski, Rafał Komenda, Walerij Lichodej, Nikola Marković, Josip Sobin, Jakub Parzeński, Szymon Szewczyk.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o