Igor Milicić nadal będzie prowadził drużynę Anwilu Włocławek. Klub poinformował o przedłużeniu umowy z trenerem na kolejne rozgrywki.


42-letni szkoleniowiec poprowadzi Anwil Włocławek w czwartym sezonie z rzędu, a jeśli wszystko ułoży się zgodnie z oczekiwaniami obu stron współpraca przedłuży się o kolejny rok. Tak się stanie, jeśli w rozgrywkach 2018/2019 Anwil Włocławek wywalczy medal z dowolnego kruszcu.

Rzeczywiście jest taki zapis w umowie, bo takie są cele klubu, jak i moje osobiście. Do najbliższych rozgrywek przystąpimy jako mistrz kraju i wierzę, że będziemy grać na tyle skutecznie, aby pogodzić walkę o medale w Polsce z godnym reprezentowaniem kraju w Europie. Duże oczekiwania we Włocławku nie są dla mnie niczym niezwykłym. Jako trener obiecuję, iż zrobimy wszystko, aby im sprostać – mówi Igor Milicić, który pracę we Włocławku rozpoczął w 2015 roku.

Gdy w 2015 roku rozpoczynaliśmy współpracę nie wiedzieliśmy dokąd nas ona zaprowadzi, ale znając Igora, wiedziałem, że jego charakter, etyka pracy, pełne oddanie koszykówce i innowacyjne spojrzenie na ten sport może dać nam w przyszłości wiele radości. I tak się stało. Dzisiaj jednak emocje po ostatnim, mistrzowskim sezonie już opadły; koncentrujemy się tylko na kolejnych rozgrywkach. Przed trenerem duże wyzwanie: połączyć walkę o kolejny sukces w Polsce z rywalizacją w Basketball Champions League. Jako klub deklarujemy pełne wsparcie dla jego wizji budowy zespołu – komentuje przedłużenie umowy ze szkoleniowiec Arkadiusz Lewandowski, prezes zarządu KK Włocławek S.A.

Ważne kontrakty z Anwilem mają obecnie dwaj zawodnicy – Jarosław Zyskowski oraz Josip Sobin.

źródło: Anwil Włocławek

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o