Zgodnie z przewidywaniami – Michael Jordan odpowiedzią na pytanie o Kobego Bryanta i LeBrona James wywołał międzynarodową dyskusję. Podobnie pytanie zadano nowej wschodzącej gwieździe Los Angeles Lakers – Lonzo Ballowi. Wychowanek UCLA zdaje się nie mieć wątpliwości.


LeBron James? Czy jednak Kobe Bryant? Który z tych graczy powinien znaleźć się wyżej w zestawieniu najlepszych graczy wszech czasów. Michael Jordan zasugerował się ilością biżuterii i stwierdził, że z jakichś powodów “piątka bije trójkę”. Trzeba jednak pamiętać, że MJ traktował Kobego poniekąd jak swojego młodszego brata. O tą samą kwestię spytano Lonzo Balla, czyli zawodnika, który wychowywał się obserwując obu graczy.

James jest pierwszym graczem, który osiągnął poziom zbliżony do Jordana w erze mediów społecznościowych. Lonzo mógł wybrać poprawność polityczną i nie narażać się fanom swojej nowej drużyny, ale postanowił tego nie robić i…

Kto wie, może to już próby zwrócenia uwagi LeBrona na zespół 16-krotnych mistrzów. Zawodnik Cavaliers za rok trafi na rynek wolnych agentów i może wybrać kierunek na zachód, by końcówkę kariery spędzić w Mieście Aniołów. Lonzo zapewne chce walczyć o mistrzostwo tak szybko, jak to możliwe. By to osiągnąć, potrzebuje wokół siebie graczy z absolutnie najwyższej półki. Natomiast wybór pomiędzy LeBronem i Bryantem sprowadza się do tego, co bardziej cenisz w graczu.

Waiters: Irving musi uważać, bo tu już jest jeden samiec alfa


12
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
G-BOYAnonimGrzegorz EsiBdPMariak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Edi
Gość
Edi

Gość nic nie pokazał a robią z niego gwiazdę na siłe. Nie ma rzutu totalnie. Póki co to nie wróżę mu sukcesów. A co do pytania kto jest lepszy czy lebron czy kobe to jest ciężko odpowiedzieć. Lebron jest w tym momencie tytanem pracy i gościem którego nie da się zatrzymać w ataku. Kobe miał lepszy rzut, swoją grą bardzo przypominał Jordana. Miał więcej męczy z 50 +. Lebron w Miami miał big 3 teraz ma big 3 w cavs. Kobe miał tylko shaqa a później gasola. Zdobył więcej mistrzostw. Gdyby lebron grał na przełomie lat 90/00 miałaby napewno ciężej… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

Kobe miał “tylko Shaqa”. Doskonałe.

iBdP
Gość
iBdP

Lepsze bylo, ze pozniej tylko gasola 😀

Grzegorz Es
Gość
Grzegorz Es

Jak można nie lubić Spurs?

Anonim
Gość
Anonim

Jakie BIG 3 w Cleveland ????? Kevin Love się nie liczy

Zdzich
Gość
Zdzich

Ledwie zagrał ligę letnią już jest osobą która wygłasza opinie – groteska.

Mariak
Gość

Chwila, Ty zagrałeś chociaż ligę letnią? To dlaczego wygłaszasz opinię? To jeszcze większa groteska idąc Twoim tokiem rozumowania. Każdy ma prawo do własnej opinii, każdy ma prawo powiedzieć coś o innych graczach. Bez względu na to czy nazwya się Ball, Zdzich czy Mariak.

murdi
Gość
murdi

Jak można silić się na porównania tego troglodyty do finezyjnej gry KB – klona MJa. Może niech porównają jeszcze Shaqa do KB. Troglodyta jest mocno przewartościowanym graczem. Drętwote porównywać do finezji? Troglodyta to taki ponadprzeciętnie szybki i skoczny PF. Ale na tym bezrybiu to takie pseudogwiazdy są lansowane i wrzucają takie porównania celem dowartościowania na siłę.

G-BOY
Gość
G-BOY

LJ moze grac z powodzeniem na 5 pozycjach. KB moze 3. LJ to koszykarz kompletny, tytan pracy – pierwszy taki przypadek w historii. Statystycznie LJ gra dalej.. Fizycznie LJ to kolos. KB tytulow juz nie zdobedzie. Choc to zadna wykladnia. Jordan ma 6 a Horry 7. I co z tego. A ten Ball to ktory to jest? 😂

Grzegorz Es
Gość
Grzegorz Es

Bill Russel ma 11, a Sam Jones 10 nikt ich jakoś nie zapytał 😉

G-BOY
Gość
G-BOY

Haha true true 🙂 Inne czasy Inne pytania no i teraz liczy sie hejt bo teraz hejt jest grejt 😉

lalo82
Gość
lalo82

Panowie… Pytają to odpowiada… Proste… A co pokaże to jeszcze wszyscy z czasem zobaczymy. Gra się zmienia i moim zdaniem takie porównania są bezcelowe i czysto teoretyczne. Pozdrawiam 🙂