Wyniki na żywo, statystyki graczy, terminarz, aktualna tabela, najświeższe informacje, podgląd mediów społecznościowych – to wszystko jest dostępne w nowej aplikacji mobilnej Energa Basket Ligi.


Aplikacja została stworzona przez partnera Energa Basket Ligi, firmę Transition Technologies, która przygotowywała podobne projekty m.in. dla Miasta Szkła Krosno czy Twardych Pierników.

– Można powiedzieć, że Energa Basket Liga będzie teraz w kieszeni każdego kibica, dostępna w zasięgu ręki. Aplikacja mobilna to kolejny element budowy marki EBL. Wcześniej wprowadziliśmy nowoczesną i funkcjonalną identyfikację wizualną, a przed rozpoczęciem obecnego sezonu powstała nowa strona internetowa. To wszystko jest teraz spójne. Wierzę, że pomoże nam to w dotarciu do kolejnych kibiców koszykówki – mówi Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi.

W aplikacji na bieżąco można sprawdzić wyniki spotkań, statystyki oraz najświeższe informacje, które dotyczą wszystkich klubów Energa Basket Ligi. W łatwy sposób można również podglądać co dzieje się w oficjalnych mediach społecznościowych rozgrywek.

Aplikacja Energa Basket Ligi jest dostępna w sklepach GooglePlay oraz AppStore – do pobrania za darmo!

Aplikacja Energa Basket Liga na telefony z Androidem

Aplikacja Energa Basket Liga na iPhone’y i iPady

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o