Banvit Damiana Kuliga wygrał swój szósty mecz i nadal pozostaje bez porażki. Polak tym razem zaprezentował się słabo.

Damian Kulig, mimo wygranej Banvitu, nie zapisze tego meczu do udanych. Polak nie zdobył żadnego punktu i zanotował tylko dwie zbiórki w 11 minut gry. Jego drużyna mierzyła się z Tofas, który zajmował 10 pozycję w lidze z bilansem 2-3.

Mecz był bardzo zacięty do ostatnich sekund o czym świadczy dogrywka, w której Banvit ostatecznie zwyciężył we własnej hali 84-82. W drużynie gospodarzy bardzo dobre zawody rozegrali Gediminas Orelik, który nie zszedł z parkietu ani na moment (25 punktów i 12 zbiórek) oraz Jordan Theodore (25 punktów i 9 asyst).

W następnej kolejce czeka Polaka trudny sprawdzian – rywalem będzie lider ligi tureckiej Anadolu Efes, który także pozostaje bez porażki.