Max Elektro Sokół Łańcut, po tym jak stracił Marcina Pławuckiego, rozglądał się za pozyskaniem nowego rozgrywającego. Brązowy medalista minionego sezonu I ligi sięgnął po zawodnika występującego ostatnio w TBL.

Nowym rozgrywającym Sokoła zostanie Sebastian Szymański. 25 – letni zawodnik reprezentował ostatnio Turów Zgorzelec, ale odgrywał tam marginalną rolę, również z powodu kontuzji, którą wyleczył dopiero w lutym. Szymański dostał szansę pokazania swoich umiejętności zaledwie w pięciu meczach w których łącznie rozegrał 36 minut.

Koszykarz wcześniej również był w kadrze ekstraklasowego zespołu jakim jest Start Lublin, ale sezon 2014/15 to także czas w którym Sebastian Szymański zmagał się z kontuzją, stąd liczba jego występów w TBL w barwach lubelskiej ekipy stanęła na sześciu meczach. Zbliżające się rozgrywki I ligi mają być okresem odbudowy formy zawodnika. Jeśli obejdzie się bez urazów, szanse na to są dość duże, zakładając rzetelną pracę nad swoją dyspozycją pod okiem trenera Dariusza Kaszowskiego.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o