Kolejne nowe nazwisko w KSK Noteci Inowrocław, tym razem władze klubu sięgnęły po posiłki z Tauron Basket Ligi. Nowy nabytek inowrocławian występuje na pozycji środkowego.

Adam Lisewski wiele doświadczenia w ekstraklasie jednak nie zebrał. 36 – letni koszykarz od kilku lat związany był z Polskim Cukrem Toruń i właśnie z tą drużyną zaliczył 25 meczów w TBL. Zdecydowanie lepszy był dla zawodnika sezon 2014/15 na parkietach ekstraklasy. Wtedy Lisewski rozegrał 20 meczów, ale w minionych rozgrywkach tylko pięć starć na jego koncie. Łącznie 22 minuty spędzone na boisku w zakończonych niedawno rozgrywkach sprawiły, że zawodnik nie miał zbyt wielu okazji, by zapisać się w statystykach, notował średnią 0.6 punktu i jednej zbiórki. Wcześniej center zebrał sporo doświadczenia na parkietach pierwszoligowych w barwach m.in. Startu Gdynia, MKS – u Dąbrowy Górniczej, Stali Stalowa Wola, czy Basketu Kwidzyn.

Kadra KSK Noteci Inowrocław nabiera kształtów. Wiemy na pewno, że w barwach klubu w przyszłym sezonie zagrają: Mikołaj Grod, Hubert Wierzbicki, Marcin Kowalewski, Dawid Adamczewski, Seweryn Sroczyński, Kamil Maciejewski i Bartosz Pochocki.

Władze klubu poszukują jeszcze zawodnika na pozycję rozgrywającego, po tym, jak umowy z Notecią nie przedłużył Aleksander Filipiak.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
   
Powiadom o